Concertsteden >

  • Someren
    10 februari 2019

    De Ruchte 

    Meer info
  • Leiden
    11 februari 2019

    Stadsgehoorzaal

    Meer info
  • Groningen
    12 februari 2019

    De Oosterpoort

    Meer info
  • Nijmegen
    16 februari 2019

    De Vereeniging

    Meer info
  • Maastricht
    17 februari 2019

    Theater aan het Vrijthof

    Meer info
  • Rotterdam
    18 februari 2019

    De Doelen

    Meer info
  • Eindhoven
    22 februari 2019

    Muziekgebouw

    Meer info
  • Utrecht
    23 februari 2019

    TivoliVredenburg

    Meer info
  • Maastricht
    24 februari 2019

    De Harmonie

    Meer info
  • Amsterdam
    25 februari 2019

    Het Koninklijk Concertgebouw

    Meer info

Nederlands Studenten Orkest (NSO)

Secretariaat

Postbus 11131
2301 EC Leiden
Girorekening: 1520

ABN AMRO 
A'dam 46.62.81.374

IBAN: NL07ABNA0466281374

BIC/SWIFT:ABNANL2A

BTW nummer: 2760496

info@nso.nl

Foto's door Veerle Bastiaanssen

Voorzitter

files/NSO 2018/Niek web (1 van 1).jpg

Niek Wattel
Utrecht
06 - 81 08 81 15
voorzitter@nso.nl

Secretaris

files/NSO 2018/Jet 32 web (1 van 1).jpg

Jet van Oosterhout
Utrecht
06 - 43 77 63 85
secretaris@nso.nl

Penningmeester

files/NSO 2018/Marlijn web (1 van 1).jpg

Marlijn Peuker
Utrecht
06 - 29 56 71 85
penningmeester@nso.nl

Acquisiteur

files/NSO 2018/Emma web (1 van 1).jpg

Emma Weltings
Utrecht
06 - 34 65 69 34
acquisiteur@nso.nl

Persvoorlichter

files/NSO 2018/Noah web (1 van 1).jpg

Noah Stunt
Leiden
06 - 46 05 44 78
persvoorlichter@nso.nl

Orkestchef

files/NSO 2018/Sander web (1 van 1).jpg

Sander Beens
Utrecht
06 - 43 75 42 75
orkestchef@nso.nl

Tourcoördinator

files/NSO 2018/Tjeerd web (1 van 1).jpg

Tjeerd Broerse
Utrecht
06 - 46 15 41 13
tour@nso.nl

 

Ontwerp: Bureau Ketel - Development: DGProductions