Concertsteden >

  • Someren
    10 februari 2018

    De Ruchte 

    Meer info
  • Enschede
    11 februari 2018

    Muziekcentrum

    Meer info
  • Rotterdam
    12 februari 2018

    De Doelen

    Meer info
  • Groningen
    13 februari 2018

    De Oosterpoort

    Meer info
  • Utrecht
    14 februari 2018

    TivoliVredenburg

    Meer info
  • Leiden
    15 februari 2018

    Stadsgehoorzaal

    Meer info
  • Maastricht
    16 februari 2018

    Theater aan het Vrijthof

    Meer info
  • Nijmegen
    17 februari 2018

    De Vereeniging

    Meer info
  • Eindhoven
    18 februari 2018

    Muziekgebouw

    Meer info
  • Amsterdam
    19 februari 2018

    Het Koninklijk Concertgebouw

    Meer info

Nederlands Studenten Orkest (NSO)

Secretariaat

Postbus 11131
2301 EC Leiden
Girorekening: 1520

ABN AMRO 
A'dam 46.62.81.374

IBAN: NL07ABNA0466281374

BIC/SWIFT:ABNANL2A

BTW nummer: 2760496

info@nso.nl

Foto's door Eduardus Lee

Voorzitter

files/NSO 2018/_EL_6440.julia kopie.jpgJulia Dhert
Amsterdam
06 - 81 08 81 15
voorzitter@nso.nl

Secretaris

files/NSO 2018/_EL_6410.ludo kopie.jpgLudo de Goeje
Utrecht
06 - 43 77 63 85
secretaris@nso.nl

Penningmeester

files/NSO 2018/_EL_6422.debora kopie.jpgDebora Kole
Delft
06 - 29 56 71 85
penningmeester@nso.nl

Acquisiteur

files/NSO 2018/_EL_6434.david kopie.jpgDavid de Goede
Amsterdam
06 - 34 65 69 34
acquisiteur@nso.nl

Persvoorlichter

files/NSO 2018/_EL_6413.camilla web.jpgCamilla Dongelmans
Amsterdam
06 - 46 05 44 78
persvoorlichter@nso.nl

Orkestchef

files/NSO 2018/_EL_6436.renette kopie.jpgRenette Kwakkenbos
Utrecht
06 - 43 75 42 75
orkestchef@nso.nl

Buitenlandcoördinator

files/NSO 2018/_EL_6392.tobias kopie.jpg
Tobias Janssen
Utrecht
06 - 46 15 41 13
tour@nso.nl

 

Ontwerp: Bureau Ketel - Development: DGProductions